KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816401
nr 1581 6401
Blandteknik
2 st, på siden/papper, Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x21-52x37 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:29:02
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr